Čili bar Praha

Čili paprička

Čili bárek slaví 11 let!


tento čtvrtek 18. února to bude přesně na den 11 dlouhých let od otevření Čili bárku.

Za tu dobu se v něm všelicos událo, zažili jsme mnoho rozjetých mejdánků, většinou plánovaných, ale také těch neplánovaných, které jsou samozřejmě ty nejlepší.

čili narozeniny

Čili bárkem za to desetiletí prošlo mnoho návštěvníků, ze spousty se posléze stali štamgasti. A také barmani a servírky. Vystřídalo se tu i pár generací, někteří již mají své rodiny. Personál za barem také prošel několika změnami a otevírací doba taktéž. Časy, kdy k nám chodili hosté na odpolední kávičku jsou již v nedohlednu.

Zajímavá čísla, jichž se nejspíše nedopátráme, by zajisté byla o celkovém množství tekutin, které se tu vypilo, kolik koktejlů se namíchalo a kolik lidí prošlo našimi dveřmi.

11 let je velmi dlouhá doba a tak nezbývá než to pořádně oslavit! Tímto bychom Vás chtěli srdečně pozvat na tento pátek 19.února 2016 od 20:00 hod. do našeho bárku. Připravili jsme pro Vás stylově Chilli Con Carne a k poslechu Vám zahraje velmi speciální host dj JON KENNEDY (UK) a dále dj CHOCHÁCZ doprovázený vokálem zpěvačky MARIE KIESLOWSKI.

Na závěr bychom chtěli speciálně poděkovat Vám všem, kteří jste nám zachovali přízeň (nejen když jste měli žízeň), všem štamgastům, všem barmanům a servírkám.

Bylo nám a bude i nadále potěšením 🙂