Čili bar Praha

Čili paprička

Čili bar home 2017 enčili paprička

 Čili bar 

Kožná ulice – na tohle místo by člověk z rušného Staroměstského náměstí skutečně i kamenem dohodil. A přesto působí velmi nenápadně, rozhodně ne jako místo, kde byste hledali některou z pražských pamětihodností. A vidíte, v čísle 8 můžete najít mnohem víc. Už více než 10 let tady totiž svoje hosty vítá Čili, jeden z nejpohodovějších pražských barů.

Tvrzení, že tady můžete najít víc než jen další pražský bar určitě není přehnané. Čili Vás vezme na ochutnávku po karibských plantážích, to když Vám do oka padne jeden z nabízených více než 30 rumů. Chcete-li raději zůstat na starém kontinentu, čekají na Vás plody francouzských vinařů. A o kvalitách místních míchaných kokjtelů už si povídají i vrabci u Apolináře.

Nemalou měrou ke zdejší dobré náladě přispívá i hudební podkres. Zda z reproduktorů zní funk, groove, acid-jazz či lounge záleží na náladě barmana, ale ta je vždycky výborná. A která ingredience že je v Čili ta nejdůležitější? Není to chilli paprička, jak by se na první pohled mohlo zdát, i když ta dala baru jméno a v různých podobách zde na ni narazíte velmi často. Jsou to lidé. A to jak Ti za barem, tak Ti před ním. Právě díky nim je Čili tak výjimečné.

Tak se zastavte!